ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4435782
nr 443 5782
Gustaviansk stil, höjd: 68 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 december 2006
kl 17:38:43
9/12 17:06:38
300 kr
11/12 14:46:24
Den Gustavianska stilen